ďťż
logo
 Menu Katalog Tematyczny portalĂłw - Darmowe strony i fotoblogiTkanka tłuszczowa i jej rola w kształtowaniu sylwetki kobiety i mężczyzny-POMOCY!pomocy!!! praca licencjacka temat o tatuażu...Pomocy! Budowa ipl i działanie na tkankejak mam pielęgnować moją dziwną cere?! POMOCY!temat pracy licencjackiej- pomocy!!!!!!nadpotliwość stóp i dłoni! pomocyskóra sucha z wypryskami pomocyClarena, Bielenda, Bandi POMOCY!Pomocy!!dermokosmetyki-paraca licencjacka!!Zniszczona cera POMOCY
Katalog Tematyczny portalĂłw - Darmowe strony i fotoblogi


Witam. Mam pewnien problem z ustaleniem kwestii dotyczącej etapów starzenie się skóry twarzy, a mianowicie czy słowo ,,etap" dotyczy starzenia się skóry twarzy w kolejnych dekadach życia? i czy można gdzieś znaleźć informacje kwalifikujące konkretne zmiany (zmarszczki) pojawiające się w wieku 20-30, 30-40, 40-50 i powyżej lat?


Z mojego punktu widzenia nie jesteś w stanie przyporządkować kolejności ani rodzaju zmarszczek pojawiających się z upływem czasy. Wiadomo że wpływa na to bardzo dużo czynników, wiek, genetyka, styl życia.
Był poruszony podobny temat:)
proszę o pomoc ;-) - Algorytm wdrażania metod odmładzajcych - Forum kosmetologiczne

Witam. Mam pewnien problem z ustaleniem kwestii dotyczącej etapów starzenie się skóry twarzy, a mianowicie czy słowo ,,etap" dotyczy starzenia się skóry twarzy w kolejnych dekadach życia? i czy można gdzieś znaleźć informacje kwalifikujące konkretne zmiany (zmarszczki) pojawiające się w wieku 20-30, 30-40, 40-50 i powyżej lat? Pierwsze zmarszczki pojawiają się już po 23 r.z. Związane to jest np. ze spadkiem produkcji kolagenu oraz obniżeniem metabolizmu komórek. Istotne jest wówczas podejmowanie pewnych działan profilaktycznych, bo jak juz pojawi sie dużo zmarszczek będzie trudniej. Wbrew pozorom kremy wcale nie są takim cudownym rozwiązaniem jak nas chcą przekonać reklamodawcy. Ważniejsze jest zadbanie o skórę od wewnątrz, ja np. stosuję kwas hialuronowy, tran, ceranova z algami (ostatnio odkryłam, że spirulina ma właściwości regeneracyjne), witaminę C. Nie łykam za to wit. A bo i tak jest jej za dużo.Pierwsze zmarszczki pojawiają się już po 23 r.z. Związane to jest np. ze spadkiem produkcji kolagenu oraz obniżeniem metabolizmu komórek. Istotne jest wówczas podejmowanie pewnych działan profilaktycznych, bo jak juz pojawi sie dużo zmarszczek będzie trudniej. Wbrew pozorom kremy wcale nie są takim cudownym rozwiązaniem jak nas chcą przekonać reklamodawcy. Ważniejsze jest zadbanie o skórę od wewnątrz, ja np. stosuję kwas hialuronowy, tran, ceranova z algami (ostatnio odkryłam, że spirulina ma właściwości regeneracyjne), witaminę C. Nie łykam za to wit. A bo i tak jest jej za dużo. Spirulina to ogólnie "bomba" witaminowa - i na skóre i jako suplement! Jestem od niej uzalezniona mozża powiedzieć:))...choć wiem że co 3 miesiące należy sobie zrobić przerwę. Ważne zeby łykac takie co mają 500mg algi na tabletkę i tak po 6 kapsułek dziennie.

Spirulina to ogólnie "bomba" witaminowa - i na skóre i jako suplement! Jestem od niej uzalezniona mozża powiedzieć:))...choć wiem że co 3 miesiące należy sobie zrobić przerwę. Ważne zeby łykac takie co mają 500mg algi na tabletkę i tak po 6 kapsułek dziennie. Dzięki :), w takim razie muszę zwiększyć dawkę. Biorę ceranova od jakiś 2 miesięcy i jest naprawdę nieźle; Na początku myślałam, że to złudzenie, potem poczytałam o spirulinie i tak jak piszesz to bomba witaminowa. Dlaczego robisz przerwy? Są potrzebne? Ja niby też, ale nigdzie nie znalazłam potwierdzenia, że powinno się je robić. Przecież chyba algi to trochę jak jedzenie? Czy przy nich również warto robić przerwy? Nie chciałabym osłabić efektu działania.
Miłej soboty

Dzięki :), w takim razie muszę zwiększyć dawkę. Biorę ceranova od jakiś 2 miesięcy i jest naprawdę nieźle; Na początku myślałam, że to złudzenie, potem poczytałam o spirulinie i tak jak piszesz to bomba witaminowa. Dlaczego robisz przerwy? Są potrzebne? Ja niby też, ale nigdzie nie znalazłam potwierdzenia, że powinno się je robić. Przecież chyba algi to trochę jak jedzenie? Czy przy nich również warto robić przerwy? Nie chciałabym osłabić efektu działania.
Miłej soboty
Zakłada sie że na efekty terapii naturalnych powinno sie czekac nawet 3 miesiące...więc zakładam że po owym czasie spirulina wypełni braki w kondycji zdrowotnej organizmu...zresztaą jak wsłuchasz sie w organizm to on sam da ci znak kiedy przestać suplementacji - pewnego dnia spojrzysz na fakonik z zielonymi kapsułakmi i sama sobie powiesz: "Nie";)
Dzięki, zastosuję się do Twojej rady;
Pozdrawiam

P.S. A jakie jest Twoje zdanie; lepiej brać suplementy czy stosować super drogie kremy?

Dzięki, zastosuję się do Twojej rady;
Pozdrawiam

P.S. A jakie jest Twoje zdanie; lepiej brać suplementy czy stosować super drogie kremy?
Wyznaję zasadę że jesteś tym co jesz ( i to nie zachwyt popularnym programem rozrywkowym na bbc). Pożywienie to nasze paliwo i to jakie ono jest tak przedstawia sie nasze zdrowie a obrazem zdrowia jest na pewno skóra. Dlatego nie tyle co suplementy ale ogólnie zdrowy, wyważony jadłospis gdzie nie zabraknie białka, witamin, mikroelementów, zdrowych tłuszczów i węglowodanów itd A supelemnty pomagaja uzupełnić to co czasem w pędzie dnia codziennego uzupłenić nie jest tak łatwo. Poza tym - nie dajmy sie zwariować - drobne grzeszki też są dozwolone ;) jak dobre domowe ciasto, czerwone winko czy przebalowana noc.
A że jestem fanka kosmetyki ekologicznej ( na takich produktach pracuję w salonie) polecam swoim klientkom (oprócz zdrowej i rozsądnej diety) kremy które do tanich nie należa gdyż ekologia jest z reguły droga choć na szczęście nie zawsze.